Kontakta Exit Solution.

 

Telefon:
Växel: 010- 551 05 00

Postadress:
Exit Solution i Sverige AB
Box 9056
400 92  Göteborg

 

Besöksadresser:

Göteborg
Datavägen 12B
436 32 Askim


Stockholm

Kemistvägen 2A
183 79 Täby

 

Vårt team.
Vill du komma i kontakt med någon i teamet hittar du kontaktuppgifterna här:

Jerry Snygg
VD
jerry@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00
Jessica Snygg
Administration
jessica@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00
Lucas Snygg
Kundansvarig
lucas@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00

 

Mikael Hällqvist

IT Chef
mikael@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00
Josefine Snygg
Säljare
josefine@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00
Mats Ambjörnsson
Säljare
mats@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 02
 
Katja Plepis
Säljare
katja@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 52
Malte Wahlbeck
Säljare
malte@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 53
Daniel Dalén
Säljare
daniel@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 54
 
Roger Friberg
Möteskoordinator
roger@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 00
Mia Nilsson
Säljare
mia@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 23

 

 
 

Exit Solution   Telefoni   IT   Dokumenthantering   Om oss   Miljön   Kontakt