Kontakta Exit Solution.

 

Telefon:
Göteborg: 031- 389 80 00
Stockholm: 08-120 507 00

Postadress:
Exit Solution i Sverige AB
Box 9056
400 92  Göteborg

 

Besöksadresser:

Göteborg
Datavägen 12B
436 32 Askim


Stockholm

Kemistvägen 2A
183 79 Täby

 

Vårt team.
Vill du komma i kontakt med någon i teamet hittar du kontaktuppgifterna här:

Jerry Snygg
VD
jerry@exitsolution.se
Telefon: 031-389 80 00
Jessica Snygg
Administration
jessica@exitsolution.se
Telefon: 031-389 80 00
Lucas Snygg
Kundansvarig
lucas@exitsolution.se
Telefon: 031-389 80 00

 

Mikael Hällqvist

IT Chef
mikael@exitsolution.se
Telefon: 070-666 88 50
Josefine Snygg
Säljare
josefine@exitsolution.se
Telefon: 031-389 80 00
Mats Ambjörnsson
Säljare
mats@exitsolution.se
Telefon: 031-389 80 01
 
Katja Plepis
Säljare
katja@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 52
Mia Nilsson
Säljare
mia@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 23
Malte Wahlbeck
Säljare
malte@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 53
 

Ted Cederberg
Säljare
ted@exitsolution.se
Telefon: 08-120 507 01
Daniel Dalén
Säljare
daniel@exitsolution.se
Telefon: 010-551 05 56
 
 

 

Exit Solution   Telefoni   IT   Dokumenthantering   Om oss   Kontakt